1-041-24-1004-4242-NG-F,
14 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 1/041-10-G
Klep 1/041-24/1004/4242-NG-F DC
Het magneetventiel type 1/041 met schroefdraadaansluiting, is van het gedwongen controletype. Het afdichtingselement is een metalen zuiger met een ringvormige PTFE-afdichting. Het ventieltype is robuust en geschikt voor hoge drukken tot 70 of 100 bar. Bij kleppen met gedwongen sturing is het servobeginsel gekoppeld aan directe bediening. Geforceerde regelafsluiters combineren de voordelen van deze typen bediening. De kleppen schakelen van 0 bar tot de maximale bedrijfsdruk en kunnen worden toegepast waar direct werkende kleppen worden gebruikt.
Volg deze link voor meer informatie:
Datablad expliciet
| Versie | 1/041- | |
| Type klep | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd | |
| Type aansluiting, klepzitting | 24 | G3/4 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | ||
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 24 | 46W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 0 - 70 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | ||
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | |
Niet van toepassing
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |