1-041-25-0804-7008-XX,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. krachtpiloot
Serie 1/041-7008
Klep 1/041-25/0804/7008-XX
Ventielen van het type 1/041-7008 worden positief en extern bediend en vereisen perslucht van 4-10 bar voor het schakelen. In ventielen met positieve regeling is het servo-principe gekoppeld aan directe bediening. Krachtbediende ventielen combineren de voordelen van deze voornoemde typen regeling. De ventielen schakelen van 0 bar tot de maximale werkdruk en worden gebruikt waar direct werkende ventielen worden toegepast.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 1/041-25/0804/7008-XX
Link Icon
Datablad expliciet
Versie1/041-
Type klepZitting klep pneum. krachtpiloot
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)13 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel04PTFE
Functie7met veer GESLOTEN
Design0rechte zitting, aandrijving aluminium
Schijfgrootte08⌀80
Volume van de eenheid260 cm³
Klep optieXXzonder verdere optie
Nominale drukPN100
Drukbereik0 - 100 bar
Controledruk4 - 10 bar
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 200 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep
Niet van toepassing
Beschrijving
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]