2-918-25-0624-8280-XX,
13 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 2/918-..-06-R280
Klep 2/918-25/0624/8280-XX
De stuurventielen type 72 en 81 worden gebruikt als regelventielen.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/0624/8280-XX
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)14.5 m³/h
Huisvesting06AISI 304 - 1.4301
Zegel24PTFE/FKM
Functie8OPEN met de veer
Design28sliding type
Schijfgrootte0sliding
Klep optieXXTegendrukbestendig
Nominale drukPN64
Drukbereik0 - 64 bar
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Niet van toepassing
Klep optieXXTegendrukbestendig
BeschrijvingKan in beide richtingen worden doorstroomd en afgesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]