2-918-25-1024-R282-OF,
13 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 2/918-..-10-R282
Klep 2/918-25/1024/R282-OF
2/2-weg pneumatische direct gestuurde axiale spoelafsluiter, ook voor hoogviskeuze, smerende of verontreinigde media tot 160 bar. Type 2/918 ventielen worden bij voorkeur gebruikt waar vanwege de vloeistofeigenschappen geen zittingventielen kunnen worden gebruikt. Een ander argument ten gunste van dit ontwerp is dat het in alle richtingen kan worden doorstroomd en afgesloten en dat het zowel in horizontale als in verticale pijpleidingen kan worden geïnstalleerd.
De stuurventielen type 72 en 81 worden gebruikt als regelventielen.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/1024/R282-OF
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)14.5 m³/h
Design28sliding type
Schijfgrootte2sliding
Klep optieOFOlie- en vetvrij + Tegendrukbestendig
Nominale drukPN160
Drukbereik0 - 160 bar
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Niet van toepassing
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]