2-975-25-0804-8008-XX,
Serie 2/975
Klep 2/975-25/0804/8008-XX
Afsluiters voor hogedrukopslagtanktechnologie, inclusief voor de randapparatuur voor het tanken van brandstofcelvoertuigen. 2/2-weg zittingafsluiter met pneumatische NC-aandrijving, sluitend met veerkracht. Het toepassingsgebied van de klep type 2/975 is veelzijdig, als tank-/veiligheidsafsluiter voor gasvormig H2 tot vloeibaar methanol, om maar twee van de meest voorkomende media te noemen. Met/zonder opschrift voor explosieveilige atmosfeer. De klep wordt aangestuurd met minimaal 6 bar stuurdruk. Een elektrische positie-indicator is op verzoek mogelijk en kan worden geïntegreerd in het regelsysteem.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/975-25/0804/8008-XX
Type klepZitting klep pneum. servo
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)7.2 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel04PTFE
Functie8OPEN met de veer
Volume van de eenheid260 cm³
Klep optieXXzonder verdere optie
Nominale drukPN600
Drukbereik1 - 450 bar
Controledruk6 - 10 bar
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 200 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Niet van toepassing
Beschrijving
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]