E2702-0401-0012-AB,
14 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 27-04
Klep E2702/0401/0012-AB AC
Magneetventiel voor gassen en vaste-stofvrije vloeistoffen. De afdichting bij de ventielzitting wordt gevormd door een rubberen membraan. Positief werkende magneetventielen kunnen worden gebruikt waar direct werkende ventielen vereist zijn. De ventielen werken vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct werkende ventielen. Een ongewoon grote verscheidenheid aan opties maken de 27-serie met flensaansluiting tot de specialist 'par excellence'.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2702/0401/0012-AB AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 27-04
Videos
| Versie | E | |
| Type klep | 27 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 02 | DN20 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 5.7 m³/h | |
| Huisvesting | 04 | EN-GJL250 Grijs gietijzer |
| Zegel | 01 | NBR |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 10 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |