E2701-0502-0012-OF,
14 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 27-05
Klep E2701/0502/0012-OF AC
Magneetventiel voor gassen en vaste-stofvrije vloeistoffen. De afdichting bij de ventielzitting wordt gevormd door een rubberen membraan. Positief werkende magneetventielen kunnen worden gebruikt waar direct werkende ventielen vereist zijn. De ventielen werken vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct werkende ventielen. Een ongewoon grote verscheidenheid aan opties maken de 27-serie met flensaansluiting tot de specialist 'par excellence'.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2701/0502/0012-OF AC
Datablad expliciet
| Versie | E | |
| Type klep | 27 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 01 | DN15 15mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 2.3 m³/h | |
| Huisvesting | 05 | EN-GP240GH Gegoten staal |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | OF | normaal gesloten + Olie- en vetvrij |
| Drukbereik | 0 - 10 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |