E2702-0501-0012-BH,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 27-05
Klep E2702/0501/0012-BH AC
Magneetventiel voor gassen en vaste-stofvrije vloeistoffen. De afdichting bij de ventielzitting wordt gevormd door een rubberen membraan. Positief werkende magneetventielen kunnen worden gebruikt waar direct werkende ventielen vereist zijn. De ventielen werken vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct werkende ventielen. Een ongewoon grote verscheidenheid aan opties maken de 27-serie met flensaansluiting tot de specialist 'par excellence'.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2702/0501/0012-BH AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 27-05
27-Gegoten staal
| Type aansluiting, klepzitting | 02 | DN20 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 5.7 m³/h | |
| Huisvesting | 05 | EN-GP240GH Gegoten staal |
| Zegel | 01 | NBR |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | BH | normaal gesloten + non-ferrometaalvrij + Handmatige opheffing HA |
| Drukbereik | 0 - 10 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |