B3703-0404-4808-NO,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 37-04
Klep B3703/0404/4808-NO DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B3703/0404/4808-NO DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieB
Type klep37Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Type aansluiting, klepzitting03DN25 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)10.2 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel04PTFE
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieNOnormaal open
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Klep optieNOnormaal open
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]