B3703-0404-4808-OF,
14 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 37-04
Klep B3703/0404/4808-OF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B3703/0404/4808-OF DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 37-04
Instructies
Instructies Magneetventielen, geforceerd bediend
Slaginstelling G2/DN50 Type 35/37-272/278
Magneetspoel .808
Certificaten
ATEX Bobina .808 Certificado de examen de tipo
EU Conformiteitsverklaring ATEX klep + spoel .808
Instructies ATEX-kleppen + spoel .808
Erkenning van productiekwaliteitsborging in overeenstemming met 2014/34/EU (ATEX)
Anderen
Behandeling van olie- en vetvrije optie F en OF
EG-verklaring van overeenstemming
REACH Verklaring
RoHS Verklaring
Videos
| Versie | B | |
| Type klep | 37 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 03 | DN25 25mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 10.2 m³/h | |
| Huisvesting | 04 | EN-GJL250 Grijs gietijzer |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | OF | normaal gesloten + Olie- en vetvrij |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |