B4027-0802-T012-TM-6H,
14 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 40-08-TM
Klep B4027/0802/T012-TM-6H DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4027/0802/T012-TM-6H DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieB
Type klep40Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Type aansluiting, klepzitting27G6/4 40mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)32 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel02FKM
SpanningstypeTDC
Magnetisch vermogen0118,5W/24VA
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Nominale drukPN40
Drukbereik0.5 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -11 °C naar 140 °C
Temperatuur Omgevingvan -11 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid T012 Duroplast | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]