D4023-0806-T012-TM-6H,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 40-08-TM
Klep D4023/0806/T012-TM-6H DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D4023/0806/T012-TM-6H DC
Datablad expliciet
| Versie | D | |
| Type klep | 40 | Zitting klep Elektrisch servo-assistent |
| Type aansluiting, klepzitting | 23 | G1/2 13mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 3.8 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 06 | EPDM |
| Spanningstype | T | DC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0.3 - 20 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 140 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Open systeem, Drukverschil Ja | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid T012 Duroplast | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.8 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 90 ms | Off: 120 ms | |