B4658-0804-4808-NF,
14 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 46-08
Klep B4658/0804/4808-NF DC
De magneetventiel van het type 46 voor systeemdrukken tot 100 bar. Een drukverschil van ca. 1 bar is noodzakelijk voor een goede werking. Hoogwaardige magneetventiel voor vloeistoffen en gassen van roestvast staal met lange levensduur, geschikt voor hoge schakelcycli. Voor gebruik met zuurstof in gastoevoersystemen kan het ventiel olie- en vetvrij worden ontworpen. De uitvoering normaal open -NO is ook mogelijk, evenals explosiebeveiliging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4658/0804/4808-NF DC
Datablad expliciet
| Versie | B | |
| Type klep | 46 | Zitting klep Elektrisch servo-assistent |
| Type aansluiting, klepzitting | 58 | G3/8 8mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 1.1 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | NF | normaal open + Olie- en vetvrij |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 1 - 70 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Open systeem, Drukverschil Ja | |
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.95 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 400 ms | Off: 200 ms | |