C4823-0801-4808-NG,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 48-08
Klep C4823/0801/4808-NG DC
De ventielschijf wordt rechtstreeks door de magnetische kracht opgetild, waardoor de klep geschikt is voor lage drukken tot 4 bar en vacuümtoepassingen. Hoge inwendige dichtheid bij de laagste middendruk. Door de afwezigheid van controlekanalen is het type 48 minder gevoelig voor verontreiniging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep C4823/0801/4808-NG DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieC
Type klep48Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting23G1/2 12mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieNGnormaal gesloten + NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing)
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 1 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]