C5121-1014-0012-NO,
Serie 51-10
Klep C5121/1014/0012-NO AC
Zware messing magneetventiel met servozuiger tot aansluitmaat G2-DN50 mm. Het drukbereik is 0,5 tot max. 40 bar en kan worden gebruikt als alternatief voor de 40 serie wanneer drukken van meer dan 20 bar moeten worden gecontroleerd.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep C5121/1014/0012-NO AC
Type aansluiting, klepzitting21G1/4 13mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1.8 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel14PTFE/NBR
Spanningstype0AC
Magnetisch vermogen0118,5W/24VA
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieNOnormaal open
Nominale drukPN40
Drukbereik0.5 - 40 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -20 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Klep optieNOnormaal open
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht0.7 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 90 ms | Off: 120 ms