A5230-0824-0032-S,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 52-06-S
Klep A5230/0824/0032-S AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5230/0824/0032-S AC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep52Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting30G1/8 1mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.026 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel24PTFE/FKM
Spanningstype0AC
Magnetisch vermogen0311W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieSnormaal gesloten + Systeem .032/.012 > 90 bar
Drukbereik0 - 150 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .032 Duroplast K05103XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Niet van toepassing
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | S = Identificatie voor kenmerk hoge druk
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht0.4 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 80 ms | Off: 100 ms