A5241-0624-0012-S,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 52-06-S
Klep A5241/0624/0012-S AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5241/0624/0012-S AC
| Type aansluiting, klepzitting | 41 | G1/4 1.5mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.07 m³/h | |
| Huisvesting | 06 | AISI 304 - 1.4301 |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | S | normaal gesloten + Systeem .032/.012 > 90 bar |
| Drukbereik | 0 - 120 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
Niet van toepassing
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | S = Identificatie voor kenmerk hoge druk | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 80 ms | Off: 100 ms | |