A5230-1024-0148-S-NO,
Serie 52-10-S
Klep A5230/1024/0148-S-NO AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5230/1024/0148-S-NO AC
| Type aansluiting, klepzitting | 30 | G1/8 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 24 | PTFE/FKM |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 14 | 10W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | S-NO | normaal open + Systeem .032/.012 > 90 bar |
| Drukbereik | 0 - 150 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 50 °C | |
Niet van toepassing