A5231-1024-3012-S-6H,
Serie 52-10-S
Klep A5231/1024/3012-S-6H AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5231/1024/3012-S-6H AC
Type klep52Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting31G1/8 1.5mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.07 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel24PTFE/FKM
Spanningstype3AC
Magnetisch vermogen0118,5W/24VA
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieS-6Hnormaal gesloten + Systeem .032/.012 > 90 bar + Eindpositiedetectiesensor "Fritz" B0044.000420
Drukbereik0 - 120 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
Niet van toepassing
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht0.55 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 80 ms | Off: 100 ms