A5240-1024-0148-OF-S,
Serie 52-10-S
Klep A5240/1024/0148-OF-S AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5240/1024/0148-OF-S AC
Type klep52Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting40G1/4 1mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.026 m³/h
Spanningstype0AC
Magnetisch vermogen1410W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieOF-Snormaal gesloten + Olie- en vetvrij + Systeem .032/.012 > 90 bar
Drukbereik0 - 150 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 50 °C
Niet van toepassing