A5240-1024-5048-NG-S-F,
Serie 52-10-S
Klep A5240/1024/5048-NG-S-F AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5240/1024/5048-NG-S-F AC
| Type aansluiting, klepzitting | 40 | G1/4 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 24 | PTFE/FKM |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 04 | 11,7W/10,5VA |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | NG-S-F | NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing) + Systeem .032/.012 > 90 bar + Olie/vetvrij + droog |
| Drukbereik | 0 - 150 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 70 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
Niet van toepassing
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 80 ms | Off: 100 ms | |