A7240-0606-0032-VW,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 72-06
Klep A7240/0606/0032-VW AC
3/2-weg magneetventielen van het type 72 als nippelzittingkleppen worden rechtstreeks in de bedieningsmodus bediend. Voor kleine nominale diameters tot DN6 mm worden de ventielen gebruikt om enkelvoudig werkende aandrijvingen te besturen. De ontluchting gebeurt via het 3e pad in de magnetische huls. De ontluchtingsweg is beperkt tot 2,5 mm.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A7240/0606/0032-VW AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 72-06
| Versie | A | |
| Type klep | 72 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 40 | G1/4 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 06 | AISI 304 - 1.4301 |
| Zegel | 06 | EPDM |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 03 | 11W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | VW | normaal gesloten + PWIS gratis |
| Nominale druk | PN90 | |
| Drukbereik | 0 - 25 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .032 Duroplast K05103XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
Niet van toepassing
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 80 ms | Off: 100 ms | |