A7230-1002-0012-VW,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 72-10
Klep A7230/1002/0012-VW AC
3/2-weg magneetventielen van het type 72 als nippelzittingventielen worden rechtstreeks in de bedieningsmodus bediend. Voor kleine nominale diameters tot DN6 mm worden de ventielen gebruikt voor het aansturen van enkelvoudig werkende aandrijvingen. De ontluchting vindt plaats via de 3e opening in de magnetische huls. De ontluchtingsweg is beperkt tot 2,5 mm.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A7230/1002/0012-VW AC
Datablad expliciet
| Versie | A | |
| Type klep | 72 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 30 | G1/8 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | VW | normaal gesloten + PWIS gratis |
| Nominale druk | PN90 | |
| Drukbereik | 0 - 50 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
Niet van toepassing
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 80 ms | Off: 100 ms | |