A7240-1002-0012-OF,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 72-10
Klep A7240/1002/0012-OF AC
3/2-weg magneetventielen van het type 72 als nippelzittingventielen worden rechtstreeks in de bedieningsmodus bediend. Voor kleine nominale diameters tot DN6 mm worden de ventielen gebruikt voor het aansturen van enkelvoudig werkende aandrijvingen. De ontluchting vindt plaats via de 3e opening in de magnetische huls. De ontluchtingsweg is beperkt tot 2,5 mm.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A7240/1002/0012-OF AC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep72Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting40G1/4 1mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.026 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel02FKM
Spanningstype0AC
Magnetisch vermogen0118,5W/24VA
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN90
Drukbereik0 - 50 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -11 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -11 °C naar 40 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht0.4 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 80 ms | Off: 100 ms