PBFV-10-1774-7S4-5-125-XX,
13 mei 2026
Butterfly Valve pneum. direct
Serie P-BFV
Klep PBFV-10/1774/7S4-5-125-XX
Volg deze link voor meer informatie:
Klep PBFV-10/1774/7S4-5-125-XX
Link Icon
Datablad expliciet
VersiePBFV-
Type klepButterfly Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting10DN125 125mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1800 m³/h
Huisvesting17Aluminium AL geanodiseerd
Zegel74Silikon/PTFE
Functie7met veer GESLOTEN
DesignS4-ARTe
Schijfgrootte5-125SC single-acting
Volume van de eenheid1.5 cm³
Klep optieXXzonder verdere optie
Drukbereik0 - 4 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar)
Controledruk6 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 180 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C