2-977-25-0804-7108-OF,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. direct
Serie 2/977-08-ATEX
Klep 2/977-25/0804/7108-OF
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/977-25/0804/7108-OF
Link Icon
Datablad expliciet
Versie2/977-
Type klepZitting klep pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 24mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)12.5 m³/h
Huisvesting08AISI 316
Zegel04PTFE
Functie7met veer GESLOTEN
Design1Y-klep, Actuator aluminium
Schijfgrootte08⌀80
Volume van de eenheid260 cm³
Klep optieOFOlie- en vetvrij
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 25 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar)
Controledruk4 - 10 bar Olievrije, schone perslucht, max. +50°C
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 200 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep
Niet van toepassing
Klep optieOFOlie- en vetvrij
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]