2-977-25-0804-7108-OF,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. direct
Serie 2/977-08-ATEX
Klep 2/977-25/0804/7108-OF
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/977-25/0804/7108-OF
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 63-08
Certificaten
EU - Certificaat van overeenstemming - drukgestuurde ventielen
Anderen
Behandeling van olie- en vetvrije optie F en OF
EG-verklaring van overeenstemming
REACH Verklaring
RoHS Verklaring
Videos
| Versie | 2/977- | |
| Type klep | Zitting klep pneum. direct | |
| Type aansluiting, klepzitting | 25 | G1 24mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 12.5 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Functie | 7 | met veer GESLOTEN |
| Design | 1 | Y-klep, Actuator aluminium |
| Schijfgrootte | 08 | ⌀80 |
| Volume van de eenheid | 260 cm³ | |
| Klep optie | OF | Olie- en vetvrij |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 25 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar) | |
| Controledruk | 4 - 10 bar Olievrije, schone perslucht, max. +50°C | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 200 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep |
Niet van toepassing
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |